1584C15S20
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1584C15S20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1584C15S20
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER CORD 15.5' 12/3-20A
Duomenų lapai: 1.1584C15S20.pdf2.1584C15S20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1584C15S20 specifikacijos
Dalies numeris 1584C15S20 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 2594 pcs Duomenų lapas 1.1584C15S20.pdf2.1584C15S20.pdf
Vielos matuoklis 12 AWG Įtampos įvertinimas 125V
Stilius Male Pins (Blades) to Leads Ekranavimas -
Serija - Darbinė temperatūra -
Dirigentų skaičius 3 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis 15.50' (4.72m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 15.50' (4.72m) Power Cord Black NEMA 5-20P To Cable SJTW
Dabartinis įvertinimas 20A Laido tipas SJTW
Spalva Black Patvirtintos šalys -
Patvirtinimo ženklai - 2-as jungtis Cable
1 jungtis NEMA 5-20P
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1584C6TW
1584C6TW
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: POWER CORD 6.5' 14/3-15A
Sandelyje: 3840 pcs
parsisiųsti: 1584C6TW.pdf
RFQ
1584C10TW20
1584C10TW20
apibūdinimas: OUTLET STRIP 20A CORD 10 FOOT