1555N2F42GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555N2F42GY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1555N2F42GY
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX PLASTIC GRAY 4.72"L X 4.72"W
Duomenų lapai: 1555N2F42GY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1555N2F42GY specifikacijos
Dalies numeris 1555N2F42GY Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 5600 pcs Duomenų lapas 1555N2F42GY.pdf
Svoris - Storis 0.157" (4.00mm)
Dydis / Matmenys 4.723" L x 4.723" W (119.96mm x 119.96mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1555F Reitingai IP67, NEMA 4,4X,12,13, UL-508
Kiti vardai HM475 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 5VA, UL94 V-0 Medžiaga Plastic, Polycarbonate
Aukštis 2.441" (62.00mm) funkcijos PCB Supports, Watertight
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Plastic, Polycarbonate Gray Cover Included 4.723" L x 4.723" W (119.96mm x 119.96mm) X 2.441" (62.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Gray
Plotas (L x W) 22.3 in² (144 cm²)