1550WABK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1550WABK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1550WABK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 3.5"L X 1.38"W
Duomenų lapai: 1550WABK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1550WABK specifikacijos
Dalies numeris 1550WABK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 14833 pcs Duomenų lapas 1550WABK.pdf
Svoris - Storis 0.059" (1.50mm)
Dydis / Matmenys 3.504" L x 1.378" W (89.00mm x 35.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1550W Reitingai IP66
Kiti vardai HM1207 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.185" (30.10mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 3.504" L x 1.378" W (89.00mm x 35.00mm) X 1.185" (30.10mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 4.83 in² (31.2 cm²)