1550AEGASKET
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1550AEGASKET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1550AEGASKET
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas GASKET
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1550AEGASKET specifikacijos
Dalies numeris 1550AEGASKET Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas GASKET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81047 pcs Duomenų lapas
Serija 1550 Kiti vardai 1550AEGASKET-ND
HM3414
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Naudoti su / susijusiais produktais 1550A Series
Priedų tipas Gasket, Seal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1550BBK
1550BBK
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.51"L X 2.52"W
Sandelyje: 12091 pcs
parsisiųsti: 1550BBK.pdf
RFQ
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: CABLE 4POS
Sandelyje: 1630 pcs
parsisiųsti: 1550973.pdf
RFQ
1550ABK
1550ABK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 3.5"L X 1.38"W
parsisiųsti: 1550ABK.pdf
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: CABLE 4POS
parsisiųsti: 1550960.pdf
1550B
1550B
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.51"LX2.52"W
parsisiųsti: 1550B.pdf
1550AG
1550AG
Gamintojai: Davies Molding, LLC.
apibūdinimas: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
parsisiųsti: 1550AG.pdf
apibūdinimas: CABLE 4POS
1550ASGASKET
1550ASGASKET
apibūdinimas: GASKET
parsisiųsti:
apibūdinimas: CABLE 4POS
1550BEGASKET
1550BEGASKET
apibūdinimas: GASKET FOR 1550B IP66
parsisiųsti:
1550A
1550A
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 3.5"LX1.38"W
parsisiųsti: 1550A.pdf