1459FQGY2
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1459FQGY2
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas PANEL SIDE 25X16X0.05" GRAY 1/PR
Duomenų lapai: 1459FQGY2.pdf
  • Pranešimas
1459FQGY2 specifikacijos
Dalies numeris 1459FQGY2 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 1382 pcs Duomenų lapas 1459FQGY2.pdf
Svoris 15 lbs (6.8kg) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Panel, Side Dydis / Matmenys 24.700" L x 16.140" W x 0.051" H (627.38mm x 409.96mm x 1.30mm)
Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key Serija 1459
Medžiaga Metal, Steel "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Naudoti su / susijusiais produktais 1459F funkcijos -
Išsamus aprašymas Metal, Steel Panel, Side 24.700" L x 16.140" W x 0.051" H (627.38mm x 409.96mm x 1.30mm) Gray Spalva Gray