1457C1201E
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1457C1201E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1457C1201E
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM NATURAL 5.06"LX2.44"W
Duomenų lapai: 1.1457C1201E.pdf2.1457C1201E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
1457C1201E specifikacijos
Dalies numeris 1457C1201E Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas BOX ALUM NATURAL 5.06"LX2.44"W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3553 pcs Duomenų lapas 1.1457C1201E.pdf2.1457C1201E.pdf
Svoris 0.35 lb (158.76g) Storis 0.060" (1.52mm)
Dydis / Matmenys 5.061" L x 2.441" W (128.55mm x 62.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1457-EMI Reitingai IP54
Kiti vardai 1457C1201E-ND
HM3146
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.336" (33.93mm) funkcijos Card Guides, EMI Shielded, Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Natural End Panel(s) 5.061" L x 2.441" W (128.55mm x 62.00mm) X 1.336" (33.93mm) Dizainas End Panel(s)
Konteinerio tipas Box Spalva Natural
Plotas (L x W) 12.4 in² (80 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1457C801
1457C801
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM NATURAL 3.48"LX2.44"W
Sandelyje: 5003 pcs
parsisiųsti: 1457C801.pdf
RFQ
1457C1202EBK
1457C1202EBK
apibūdinimas: BOX ALUMINUM BLACK 5"L X 2.44"W
Sandelyje: 4148 pcs
parsisiųsti: 1457C1202EBK.pdf
RFQ
1457B
1457B
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: ROUND SPACER #6 BRASS 3/8"
parsisiųsti: 1457B.pdf
1457A
1457A
apibūdinimas: ROUND SPACER #6 BRASS 1/4"
parsisiųsti: 1457A.pdf
1457C1201BK
1457C1201BK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 5.06"L X 2.44"W
parsisiųsti: 1457C1201BK.pdf
1457C1201
1457C1201
apibūdinimas: BOX ALUM NATURAL 5.06"LX2.44"W