1455QAL-10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455QAL-10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas END PANEL ALUMINUM CLEAR 10/PACK
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1455QAL-10 specifikacijos
Dalies numeris 1455QAL-10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 6096 pcs Duomenų lapas
Įveskite Panel, End Dydis / Matmenys 4.913" L x 2.004" W x 0.057" H (124.79mm x 50.90mm x 1.45mm)
Serija 1455 Kiti vardai 1455QAL-10-ND
HM3013
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Metal, Aluminum
Naudoti su / susijusiais produktais 1455Q Series funkcijos -
Išsamus aprašymas Metal, Aluminum Panel, End 4.913" L x 2.004" W x 0.057" H (124.79mm x 50.90mm x 1.45mm) Clear Spalva Clear