1455PBTRD-10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455PBTRD-10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BEZEL OPEN PLASTIC RED 10/PACK
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
1455PBTRD-10 specifikacijos
Dalies numeris 1455PBTRD-10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 2857 pcs Duomenų lapas
Įveskite Bezel Dydis / Matmenys 5.079" L x 1.344" W x 0.413" H (129.01mm x 34.14mm x 10.49mm)
Serija 1455 Medžiaga Plastic, Polycarbonate
Naudoti su / susijusiais produktais 1455P Series funkcijos -
Išsamus aprašymas Plastic, Polycarbonate Bezel 5.079" L x 1.344" W x 0.413" H (129.01mm x 34.14mm x 10.49mm) Translucent - Red Spalva Translucent - Red
Susiję produktai
1455PPLBK-10
1455PPLBK-10
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BEZEL SOLID PLASTIC BLK 10/PACK
Sandelyje: 7806 pcs
parsisiųsti:
RFQ
1455PF
1455PF
apibūdinimas: FLANGE 37X125" CLEAR 2/PKG
Sandelyje: 8451 pcs
parsisiųsti: 1455PF.pdf