1455NHD1601BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455NHD1601BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455NHD1601BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 6.3"L X 4.37"W
Duomenų lapai: 1.1455NHD1601BK.pdf2.1455NHD1601BK.pdf
  • Pranešimas
1455NHD1601BK specifikacijos
Dalies numeris 1455NHD1601BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 3421 pcs Duomenų lapas 1.1455NHD1601BK.pdf2.1455NHD1601BK.pdf
Svoris - Storis -
Dydis / Matmenys 6.299" L x 4.370" W (159.99mm x 111.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1455NHD Reitingai -
Kiti vardai HM1425 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.392" (60.76mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black End Panel(s) 6.299" L x 4.370" W (159.99mm x 111.00mm) X 2.392" (60.76mm) Dizainas End Panel(s)
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Black
Plotas (L x W) 27.5 in² (177 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1455NPLBK-10
1455NPLBK-10
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BEZEL SOLID PLASTIC BLK 10/PACK
Sandelyje: 8483 pcs
parsisiųsti:
RFQ
1455NF
1455NF
apibūdinimas: FLANGE 2.42X4.06" CLEAR 2/PKG
Sandelyje: 9019 pcs
parsisiųsti: 1455NF.pdf