1455NC1202
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455NC1202 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455NC1202
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W
Duomenų lapai: 1455NC1202.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1455NC1202 specifikacijos
Dalies numeris 1455NC1202 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6802 pcs Duomenų lapas 1455NC1202.pdf
Svoris - Storis 0.090" (2.29mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1455NC Reitingai -
Kiti vardai 1455NC1202-ND
HM2973
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum with Plastic Bezels
Aukštis 2.087" (53.00mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum with Plastic Bezels Natural End Panel(s) 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) X 2.087" (53.00mm) Dizainas End Panel(s)
Konteinerio tipas Box Spalva Natural
Plotas (L x W) 19.2 in² (124 cm²)