1455L1201BU
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455L1201BU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455L1201BU
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLUE 4.72"L X 4.06"W
Duomenų lapai: 1.1455L1201BU.pdf2.1455L1201BU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1455L1201BU specifikacijos
Dalies numeris 1455L1201BU Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 6403 pcs Duomenų lapas 1.1455L1201BU.pdf2.1455L1201BU.pdf
Svoris 0.4 lb (181.44g) Storis 0.060" (1.52mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1455 Reitingai -
Kiti vardai 1455L1201BU-ND
HM2936
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.201" (30.51mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Blue End Panel(s) 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) X 1.201" (30.51mm) Dizainas End Panel(s)
Konteinerio tipas Box Spalva Blue
Plotas (L x W) 19.2 in² (124 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1455L1201
1455L1201
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W
Sandelyje: 5947 pcs
parsisiųsti: 1455L1201.pdf
RFQ
1455L1201BK
1455L1201BK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
Sandelyje: 6148 pcs
parsisiųsti: 1455L1201BK.pdf
RFQ
apibūdinimas: BOX ALUM NATURAL 6.3"LX4.06"W