1455K1201BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455K1201BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455K1201BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.72"L X 3.07"W
Duomenų lapai: 1.1455K1201BK.pdf2.1455K1201BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1455K1201BK specifikacijos
Dalies numeris 1455K1201BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 6174 pcs Duomenų lapas 1.1455K1201BK.pdf2.1455K1201BK.pdf
Svoris - Storis 0.060" (1.52mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1455 Reitingai -
Kiti vardai 1455K1201BK-ND
HM1498
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.693" (43.00mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black End Panel(s) 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) X 1.693" (43.00mm) Dizainas End Panel(s)
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 14.5 in² (94 cm²)