1455C1201BU
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455C1201BU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455C1201BU
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLUE 4.72"L X 2.13"W
Duomenų lapai: 1.1455C1201BU.pdf2.1455C1201BU.pdf
  • Pranešimas
1455C1201BU specifikacijos
Dalies numeris 1455C1201BU Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 8194 pcs Duomenų lapas 1.1455C1201BU.pdf2.1455C1201BU.pdf
Svoris - Storis 0.060" (1.52mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1455 Reitingai -
Kiti vardai 1455C1201BU-ND
HM2859
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 0.906" (23.00mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Blue End Panel(s) 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm) X 0.906" (23.00mm) Dizainas End Panel(s)
Konteinerio tipas Box Spalva Blue
Plotas (L x W) 10.1 in² (65 cm²)