1455APLBK-10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455APLBK-10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BEZEL SOLID PLASTIC BLK 10/PACK
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1455APLBK-10 specifikacijos
Dalies numeris 1455APLBK-10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 23388 pcs Duomenų lapas
Įveskite Bezel Dydis / Matmenys 2.756" L x 0.472" W x 0.098" H (70.00mm x 11.99mm x 2.49mm)
Serija 1455 Kiti vardai 1455APLBK-10-ND
HM2852
Medžiaga Plastic, ABS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Naudoti su / susijusiais produktais 1455A Series
funkcijos - Išsamus aprašymas Plastic, ABS Bezel 2.756" L x 0.472" W x 0.098" H (70.00mm x 11.99mm x 2.49mm) Black