1452DE11
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1452DE11 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1452DE11
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM GRAY 10.99"L X 7.5"W
Duomenų lapai: 1.1452DE11.pdf2.1452DE11.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
1452DE11 specifikacijos
Dalies numeris 1452DE11 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 1100 pcs Duomenų lapas 1.1452DE11.pdf2.1452DE11.pdf
Svoris - Storis 18 Gauge
Dydis / Matmenys 10.990" L x 7.500" W (279.15mm x 190.50mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1452 Reitingai -
Kiti vardai 1452DE11-ND
HM2820
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 8.500" (215.90mm) funkcijos Separate Panel or Cover Thickness, Vented Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Gray U Shaped Pieces 10.990" L x 7.500" W (279.15mm x 190.50mm) X 8.500" (215.90mm) Dizainas U Shaped Pieces
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 82.4 in² (532 cm²)
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: 76 WAY SOCKET HOUSING
Sandelyje: 5321 pcs
parsisiųsti: 1452995-4.pdf
RFQ
1452A
1452A
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: HEX STANDOFF #8-32 BRASS 7/16"
Sandelyje: 124995 pcs
parsisiųsti: 1452A.pdf