1418N4SSC10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4SSC10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1418N4SSC10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX S STEEL NATURAL 20"L X 16"W
Duomenų lapai: 1.1418N4SSC10.pdf2.1418N4SSC10.pdf3.1418N4SSC10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 156 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 156 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1418N4SSC10 specifikacijos
Dalies numeris 1418N4SSC10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 156 pcs Duomenų lapas 1.1418N4SSC10.pdf2.1418N4SSC10.pdf3.1418N4SSC10.pdf
Svoris 47 lbs (21.3kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1418 Reitingai IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Stainless Steel
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Natural
Plotas (L x W) 320 in² (2065 cm²)