1418N4L12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4L12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1418N4L12
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 36"L X 24"W
Duomenų lapai: 1.1418N4L12.pdf2.1418N4L12.pdf3.1418N4L12.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 170 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 170 pcs
  • Pranešimas
1418N4L12 specifikacijos
Dalies numeris 1418N4L12 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 170 pcs Duomenų lapas 1.1418N4L12.pdf2.1418N4L12.pdf3.1418N4L12.pdf
Svoris 106 lbs (48.1kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1418 Reitingai IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 12.000" (304.80mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm) X 12.000" (304.80mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Gray
Plotas (L x W) 864 in² (5574 cm²)