1418N4E10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4E10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1418N4E10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 24"L X 20"W
Duomenų lapai: 1.1418N4E10.pdf2.1418N4E10.pdf3.1418N4E10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 213 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 213 pcs
  • Pranešimas
1418N4E10 specifikacijos
Dalies numeris 1418N4E10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 213 pcs Duomenų lapas 1.1418N4E10.pdf2.1418N4E10.pdf3.1418N4E10.pdf
Svoris 66 lbs (29.9kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 24.000" L x 20.000" W (609.60mm x 508.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1418 Reitingai IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 24.000" L x 20.000" W (609.60mm x 508.00mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Gray
Plotas (L x W) 480 in² (3097 cm²)