1414SCO10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1414SCO10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1414SCO10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 16"L X 14"W
Duomenų lapai: 1.1414SCO10.pdf2.1414SCO10.pdf3.1414SCO10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 521 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1414SCO10 specifikacijos
Dalies numeris 1414SCO10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 521 pcs Duomenų lapas 1.1414SCO10.pdf2.1414SCO10.pdf3.1414SCO10.pdf
Svoris 29 lbs (13.2kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1414 Reitingai IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Cover Included 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 224 in² (1445 cm²)