1414N4PHSSO10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1414N4PHSSO10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1414N4PHSSO10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX S STEEL NATURAL 16"L X 14"W
Duomenų lapai: 1.1414N4PHSSO10.pdf2.1414N4PHSSO10.pdf3.1414N4PHSSO10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 189 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 189 pcs
  • Pranešimas
1414N4PHSSO10 specifikacijos
Dalies numeris 1414N4PHSSO10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 189 pcs Duomenų lapas 1.1414N4PHSSO10.pdf2.1414N4PHSSO10.pdf3.1414N4PHSSO10.pdf
Svoris 28 lbs (12.7kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1414 N4 PH Reitingai IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Stainless Steel
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box Spalva Natural
Plotas (L x W) 224 in² (1445 cm²)