1414N4PHS16O6
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1414N4PHS16O6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1414N4PHS16O6
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX S STEEL NATURAL 16"L X 14"W
Duomenų lapai: 1.1414N4PHS16O6.pdf2.1414N4PHS16O6.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 160 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 160 pcs
  • Pranešimas
1414N4PHS16O6 specifikacijos
Dalies numeris 1414N4PHS16O6 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 160 pcs Duomenų lapas 1.1414N4PHS16O6.pdf2.1414N4PHS16O6.pdf
Svoris 26 lbs (11.8kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1414 N4 PH Reitingai IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Stainless Steel
Aukštis 6.000" (152.40mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 6.000" (152.40mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box Spalva Natural
Plotas (L x W) 224 in² (1445 cm²)