1414N4ALO10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1414N4ALO10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1414N4ALO10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUMINUM NAT 16"L X 14"W
Duomenų lapai: 1.1414N4ALO10.pdf2.1414N4ALO10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 334 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 334 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1414N4ALO10 specifikacijos
Dalies numeris 1414N4ALO10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 334 pcs Duomenų lapas 1.1414N4ALO10.pdf2.1414N4ALO10.pdf
Svoris 15 lbs (6.8kg) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1414 N4 AL Reitingai IP66, NEMA 4,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Natural Cover Included 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Natural
Plotas (L x W) 224 in² (1445 cm²)