1182Q240
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182Q240 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1182Q240
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Duomenų lapai: 1.1182Q240.pdf2.1182Q240.pdf3.1182Q240.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 448 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 448 pcs
  • Pranešimas
1182Q240 specifikacijos
Dalies numeris 1182Q240 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 448 pcs Duomenų lapas 1.1182Q240.pdf2.1182Q240.pdf3.1182Q240.pdf
Svoris - Įtampa - antrinė (visa apkrova) 240V
Įtampa - pirminė 117V Įtampa - izoliacija 4000Vrms
Įveskite Toroidal Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 187.96mm Dia Serija 1182
Antrinis vijimas (-ai) Single Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 1500 VA Montavimo tipas Chassis Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.3A Centras palieskite No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1182P240
1182P240
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Sandelyje: 754 pcs
parsisiųsti: 1182P240.pdf
RFQ
1182Q240P
1182Q240P
apibūdinimas: TRANSFORMER TOROIDAL POWER POTTE
Sandelyje: 566 pcs
parsisiųsti: 1182Q240P.pdf
RFQ
1182Q110
1182Q110
Sandelyje: 905 pcs
parsisiųsti: 1182Q110.pdf
1182Q60
1182Q60
Sandelyje: 911 pcs
parsisiųsti: 1182Q60.pdf
1182R110
1182R110
Sandelyje: 818 pcs
parsisiųsti: 1182R110.pdf
1182Q117
1182Q117
Sandelyje: 1006 pcs
parsisiųsti: 1182Q117.pdf
1182R117
1182R117
Sandelyje: 728 pcs
parsisiųsti: 1182R117.pdf
1182P30
1182P30
Sandelyje: 1276 pcs
parsisiųsti: 1182P30.pdf
1182P60
1182P60
parsisiųsti: 1182P60.pdf
1182Q6
1182Q6
parsisiųsti: 1182Q6.pdf
1182Q9
1182Q9
parsisiųsti: 1182Q9.pdf
1182Q12
1182Q12
parsisiųsti: 1182Q12.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus