1182G240
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182G240 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1182G240
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Duomenų lapai: 1.1182G240.pdf2.1182G240.pdf3.1182G240.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1182G240 specifikacijos
Dalies numeris 1182G240 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 1593 pcs Duomenų lapas 1.1182G240.pdf2.1182G240.pdf3.1182G240.pdf
Svoris 3 lbs (1.4kg) Įtampa - antrinė (visa apkrova) 240V
Įtampa - pirminė 117V Įtampa - izoliacija 4000Vrms
Įveskite Toroidal Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 101.60mm Dia Serija 1182
Antrinis vijimas (-ai) Single Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 120 VA Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 41.40mm
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Centras palieskite No