1182D240
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182D240 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1182D240
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Duomenų lapai: 1.1182D240.pdf2.1182D240.pdf3.1182D240.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
1182D240 specifikacijos
Dalies numeris 1182D240 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 2884 pcs Duomenų lapas 1.1182D240.pdf2.1182D240.pdf3.1182D240.pdf
Svoris 1.1 lbs (499g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) 240V
Įtampa - pirminė 117V Įtampa - izoliacija 4000Vrms
Įveskite Toroidal Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 76.20mm Dia Serija 1182
Antrinis vijimas (-ai) Single Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 30 VA Kiti vardai 1182D240-ND
HM2414
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 31.75mm
Dabartinis - išvestis (maks.) 125mA Centras palieskite No