V68ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V68ZC05P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V68ZC05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 68V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai: V68ZC05P.pdf
  • Pranešimas
V68ZC05P specifikacijos
Dalies numeris V68ZC05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 68V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 490682 pcs Duomenų lapas V68ZC05P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 68V Varistorio įtampa (min) 61.2V
Varistorio įtampa (maks.) 74.8V Serija ZC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 56V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 40V
Energija 0.60J Išsamus aprašymas 68V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 400pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V68ZC20PX10
V68ZC20PX10
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM
Sandelyje: 178383 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V68ZA3P
V68ZA3P
apibūdinimas: VARISTOR 68V 500A DISC 10MM
Sandelyje: 274955 pcs
parsisiųsti: V68ZA3P.pdf
RFQ
V68ZC05
V68ZC05
apibūdinimas: VARISTOR 68V 100A DISC 5MM