V680LC80APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V680LC80APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V680LC80APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V680LC80APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67485 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 1.1kV Varistorio įtampa (min) 990V
Varistorio įtampa (maks.) 1.21kV Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 875V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 680V
Energija 145J Išsamus aprašymas 1.1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 190pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V680LC100CPX2855
V680LC100CPX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 67270 pcs
parsisiųsti: V680LC100CPX2855.pdf
RFQ
V680LC100CPX10
V680LC100CPX10
Sandelyje: 77170 pcs
parsisiųsti: V680LC100CPX10.pdf
RFQ
V680LC80AP
V680LC80AP
apibūdinimas: VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM