V680LA100CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V680LA100CP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V680LA100CP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V680LA100CP.pdf
  • Pranešimas
V680LA100CP specifikacijos
Dalies numeris V680LA100CP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71698 pcs Duomenų lapas V680LA100CP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.06kV Varistorio įtampa (min) 990V
Varistorio įtampa (maks.) 1.13kV Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 680V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 520J
Išsamus aprašymas 1.06kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 380pF @ 1MHz