V661CA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V661CA60
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1050V 70KA DISC 60MM
Duomenų lapai: V661CA60.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
V661CA60 specifikacijos
Dalies numeris V661CA60 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1050V 70KA DISC 60MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2223 pcs Duomenų lapas V661CA60.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.05kV Varistorio įtampa (min) 945V
Varistorio įtampa (maks.) 1.155kV Serija CA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 60mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 850V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 660V
Energija 2300J Išsamus aprašymas 1.05kV 70kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 60mm
Dabartinis - "Surge" 70kA Talpa @ dažnumas 4000pF @ 1MHz