V660LU100BPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V660LU100BPX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V660LU100BPX2855 specifikacijos
Dalies numeris V660LU100BPX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77391 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 1.02kV Varistorio įtampa (min) 940V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija LU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 850V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 660V
Energija 250J Išsamus aprašymas 1.02kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 400pF @ 1MHz