V625LS80BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V625LS80BPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V625LS80BPX10 specifikacijos
Dalies numeris V625LS80BPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101888 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 1kV Varistorio įtampa (min) 900V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 825V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 625V
Energija 230J Išsamus aprašymas 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 425pF @ 1MHz