V60MLA1210NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V60MLA1210NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V60MLA1210NH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 75V 250A 1210
Duomenų lapai: 1.V60MLA1210NH.pdf2.V60MLA1210NH.pdf
  • Pranešimas
V60MLA1210NH specifikacijos
Dalies numeris V60MLA1210NH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 75V 250A 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130504 pcs Duomenų lapas 1.V60MLA1210NH.pdf2.V60MLA1210NH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 75V Varistorio įtampa (min) 67V
Varistorio įtampa (maks.) 83V Serija MLA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai F3830TR
V60MLA1210NH-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 60V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 50V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 1.5J
Išsamus aprašymas 75V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Dabartinis - "Surge" 250A
Talpa @ dažnumas 440pF @ 1MHz