V575LA80BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LA80BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V575LA80BP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V575LA80BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V575LA80BP specifikacijos
Dalies numeris V575LA80BP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95259 pcs Duomenų lapas V575LA80BP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 889.5V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 960V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F3043
V575LA80BP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 730V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 575V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 220J
Išsamus aprašymas 889.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 450pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V575LA80CP
V575LA80CP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 75876 pcs
parsisiųsti: V575LA80CP.pdf
RFQ
V575LA80C
V575LA80C
Sandelyje: 5847 pcs
parsisiųsti: V575LA80C.pdf
RFQ
V575LA80BPX2855
V575LA80BPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: V575LA80BPX2855.pdf
V575LA80CPX10
V575LA80CPX10
parsisiųsti: V575LA80CPX10.pdf
V575LA40APX2855
V575LA40APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
parsisiųsti:
V575LA80B
V575LA80B