V571NA34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V571NA34
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM
Duomenų lapai: V571NA34.pdf
  • Pranešimas
V571NA34 specifikacijos
Dalies numeris V571NA34 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5967 pcs Duomenų lapas V571NA34.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 805V
Varistorio įtampa (maks.) 1kV Serija NA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 34mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 730V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 575V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 770J
Išsamus aprašymas 910V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Square 34mm Dabartinis - "Surge" 40kA
Talpa @ dažnumas 2200pF @ 1MHz