V56ZU05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V56ZU05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V56ZU05P specifikacijos
Dalies numeris V56ZU05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 56V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 481525 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija ZU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 45V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V
Energija 0.50J Išsamus aprašymas 56V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 500pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V56ZU20P
V56ZU20P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
Sandelyje: 179702 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V56ZT3
V56ZT3
apibūdinimas: VARISTOR 56V 500A DISC 10MM
Sandelyje: 5734 pcs
parsisiųsti: V56ZT3.pdf
RFQ
V56ZT3P
V56ZT3P
parsisiųsti: V56ZT3P.pdf
V56ZU2
V56ZU2
apibūdinimas: VARISTOR 56V 250A DISC 7MM
parsisiųsti: V56ZU2.pdf
V56ZU2P
V56ZU2P
parsisiųsti: V56ZU2P.pdf
V56ZT8P
V56ZT8P
apibūdinimas: VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
parsisiųsti: V56ZT8P.pdf
V56ZT8
V56ZT8
parsisiųsti: V56ZT8.pdf
V56ZU20PX2855
V56ZU20PX2855
parsisiųsti:
V56ZU05PX2855
V56ZU05PX2855
apibūdinimas: VARISTOR 56V 100A DISC 5MM