V56MLA1206NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V56MLA1206NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V56MLA1206NT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 69V 180A 1206
Duomenų lapai: 1.V56MLA1206NT.pdf2.V56MLA1206NT.pdf
  • Pranešimas
V56MLA1206NT specifikacijos
Dalies numeris V56MLA1206NT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 69V 180A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163428 pcs Duomenų lapas 1.V56MLA1206NT.pdf2.V56MLA1206NT.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 69V Varistorio įtampa (min) 61V
Varistorio įtampa (maks.) 77V Serija MLA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 56V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 40V
Energija 1.0J Išsamus aprašymas 69V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Dabartinis - "Surge" 180A Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz