V550LA80C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V550LA80C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V550LA80C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 880V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V550LA80C.pdf
  • Pranešimas
V550LA80C specifikacijos
Dalies numeris V550LA80C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 880V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5224 pcs Duomenų lapas V550LA80C.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 880V Varistorio įtampa (min) 792V
Varistorio įtampa (maks.) 968V Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 450J Išsamus aprašymas 880V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz