V510LT80CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LT80CPX10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V510LT80CPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V510LT80CPX10.pdf
  • Pranešimas
V510LT80CPX10 specifikacijos
Dalies numeris V510LT80CPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90475 pcs Duomenų lapas V510LT80CPX10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 820V Varistorio įtampa (min) 738V
Varistorio įtampa (maks.) 902V Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 510V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 440J
Išsamus aprašymas 820V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz