V510LT40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LT40A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V510LT40A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V510LT40A.pdf
  • Pranešimas
V510LT40A specifikacijos
Dalies numeris V510LT40A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5180 pcs Duomenų lapas V510LT40A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 820V Varistorio įtampa (min) 738V
Varistorio įtampa (maks.) 902V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 675V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 510V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 110J
Išsamus aprašymas 820V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 250pF @ 1MHz