V48MLA1210LWA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V48MLA1210LWA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48MLA1210LWA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 60.5V 220A 1210
Duomenų lapai: V48MLA1210LWA.pdf
  • Pranešimas
V48MLA1210LWA specifikacijos
Dalies numeris V48MLA1210LWA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 60.5V 220A 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5582 pcs Duomenų lapas V48MLA1210LWA.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 60.5V Varistorio įtampa (min) 54.5V
Varistorio įtampa (maks.) 66.5V Serija MLA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 48V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 40V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.90J
Išsamus aprašymas 60.5V 220A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Dabartinis - "Surge" 220A
Talpa @ dažnumas 320pF @ 1MHz