V48MLA1206NA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48MLA1206NA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 60.5V 180A 1206
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V48MLA1206NA specifikacijos
Dalies numeris V48MLA1206NA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 60.5V 180A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131043 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 60.5V Varistorio įtampa (min) 54.5V
Varistorio įtampa (maks.) 66.5V Serija MLA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 48V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 40V
Energija 0.90J Išsamus aprašymas 60.5V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Dabartinis - "Surge" 180A Talpa @ dažnumas 3500pF @ 1MHz