V481HB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V481HB34 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V481HB34
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM
Duomenų lapai: V481HB34.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
V481HB34 specifikacijos
Dalies numeris V481HB34 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9588 pcs Duomenų lapas V481HB34.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija HB34
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 34mm, Formed Tabs
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 640V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 480V
Energija 650J Išsamus aprašymas 750V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 2700pF @ 1MHz