V480LS80BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V480LS80BPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V480LS80BPX10.pdf
  • Pranešimas
V480LS80BPX10 specifikacijos
Dalies numeris V480LS80BPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113849 pcs Duomenų lapas V480LS80BPX10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 732.5V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 790V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 640V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 480V
Energija 180J Išsamus aprašymas 732.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 550pF @ 1MHz