V47ZA20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V47ZA20P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V47ZA20P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V47ZA20P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V47ZA20P specifikacijos
Dalies numeris V47ZA20P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147962 pcs Duomenų lapas V47ZA20P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 47V Varistorio įtampa (min) 42.3V
Varistorio įtampa (maks.) 51.7V Serija ZA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F3083
V47ZA20P-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 38V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 30V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 23J
Išsamus aprašymas 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 2kA
Talpa @ dažnumas 11000pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V47ZA20PX2855
V47ZA20PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Sandelyje: 125685 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V47ZA1
V47ZA1
apibūdinimas: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM