V460LA40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V460LA40BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V460LA40BP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 699.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V460LA40BP.pdf
  • Pranešimas
V460LA40BP specifikacijos
Dalies numeris V460LA40BP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 699.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129816 pcs Duomenų lapas V460LA40BP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 699.5V Varistorio įtampa (min) 643.5V
Varistorio įtampa (maks.) 755.5V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 615V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V
Energija 170J Išsamus aprašymas 699.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 560pF @ 1MHz