V45MLA1812NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V45MLA1812NT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU
Duomenų lapai: V45MLA1812NT.pdf
  • Pranešimas
V45MLA1812NT specifikacijos
Dalies numeris V45MLA1812NT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 79066 pcs Duomenų lapas V45MLA1812NT.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija MLA
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Maksimalus DC įtampa 45V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks funkcijos -
Energija 4.0J Išsamus aprašymas 56V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric)
Dabartinis - "Surge" 500A Talpa @ dažnumas 1200pF @ 1MHz