V441HA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V441HA40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V441HA40
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 690V 40KA DISC 40MM
Duomenų lapai: V441HA40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
V441HA40 specifikacijos
Dalies numeris V441HA40 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 690V 40KA DISC 40MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6098 pcs Duomenų lapas V441HA40.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 690V Varistorio įtampa (min) 622V
Varistorio įtampa (maks.) 758V Serija HA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 40mm, Formed Tabs
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 585V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 440V
Energija 630J Išsamus aprašymas 690V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 3000pF @ 1MHz