V42MLA1206NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V42MLA1206NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V42MLA1206NH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 53V 180A 1206
Duomenų lapai: 1.V42MLA1206NH.pdf2.V42MLA1206NH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V42MLA1206NH specifikacijos
Dalies numeris V42MLA1206NH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 53V 180A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111200 pcs Duomenų lapas 1.V42MLA1206NH.pdf2.V42MLA1206NH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 53V Varistorio įtampa (min) 46V
Varistorio įtampa (maks.) 60V Serija MLA
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai F2210CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 42V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 30V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.80J
Išsamus aprašymas 53V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Dabartinis - "Surge" 180A
Talpa @ dažnumas 425pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V42MLA1206A
V42MLA1206A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 53V 180A 1206
Sandelyje: 131362 pcs
parsisiųsti: V42MLA1206A.pdf
RFQ
V42MLA1206H
V42MLA1206H
Sandelyje: 126774 pcs
parsisiųsti: V42MLA1206H.pdf
RFQ
V42MLA1206NHAUTO
V42MLA1206NHAUTO