V421DA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V421DA40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V421DA40
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 40KA CHASSIS
Duomenų lapai: V421DA40.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
V421DA40 specifikacijos
Dalies numeris V421DA40 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 680V 40KA CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4796 pcs Duomenų lapas V421DA40.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija DA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Encased Disc
Kiti vardai F5404
V421DA40-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 560V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Energija 600J
Išsamus aprašymas 680V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc Dabartinis - "Surge" 40kA
Talpa @ dažnumas 3000pF @ 1MHz