V420LT40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V420LT40BP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V420LT40BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
V420LT40BP specifikacijos
Dalies numeris V420LT40BP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89690 pcs Duomenų lapas V420LT40BP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 665V Varistorio įtampa (min) 610V
Varistorio įtampa (maks.) 720V Serija LT
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F11301CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 560V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 160J
Išsamus aprašymas 665V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 600pF @ 1MHz